TREĆA HNL Međimurje se vratilo na vrh

Uvjerljiva pobjeda Međimurja u Belišću 4:0.

Već u 15. minuti golom Oštreka Čakovčanci dolaze u vodstvo 1:0. Nakon lošeg ispucavanja domaćeg vratara lopta dolazi do Oštreka koji lobom s oko 35 metara prebacuje istrčalog Petrovića.
U 25. minuti već je 2:0. Munivrana se odlučio na udarac s oko 25 metara i pogađa gol domaćina za sigurno vodstvo svoje ekipe. Bezidejni i nemoćni domaćini tek u 40. minuti upućuju prvi udarac prema golu Šafarića, ali su neprecizni.
U 57. minuti utakmica je zaključena. Nesebično dodavanje Erića u šesnaestercu Belišća koristi Stjepan Oštrek koji postiže svoj drugi gol za sigurno vodstvo 3:0. Točku na i stavlja u 85. minuti Mesarić za konačnih 4:0.
Ovom pobjedom Međimurje je ponovno na prvom mjestu s bodom prednosti ispred Varaždina.