TREĆA HNL Međimurje prejako za Koprivnicu

Borba za prvaka nastavlja se i dalje između Varaždina i Međimurja koji su u 22. kolu Treće HNL Istok zabilježili sigurne pobjede.

U ovom trenutku ipak je Međimurje prejako za Koprivnicu koja će morati bodove spasa potražiti negdje drugdje. Gosti iz Čakovca bili su bolji od samog početka i rutiniranom igrom došli do pobjede. Međimurci su poveli u 51. minuti golom Režića iz kaznenog udarca, a točku na i stavio je Erić u 90. minuti za konačnih 2:0.

U Varaždinu, na stadionu Slobode pred 500 gledatelja, utakmica je riješena već u prvom poluvremenu. U 28.minuti bilo je već 3:0. Domaće je u vodstvo doveo u 16. minuti Jagačić, udarcom glavom nakon kornera kojeg je izveo Jertec. U 23. minuti na 2:0 povećava brzi Drožđek, na pas Kolarića, a u 28. minuti ponajbolji igrač utakmice Jertec iz daljine zabija za nedostižnih 3:0.

Gost Marsonija iz Slavonskog Broda uspijeva u 32. minuti samo smanjiti na 3:1, da bi Šimek u 56. minuti zaključio utakmicu na konačnih 4:1.

Tako je nakon ovog kola i dalje Varaždin na vrhu, a Međimurje mu je za vratom na bod zaostatka.