Nakon prvenstva, nogometašima Međimurja i Županijski kup

Nakon osvojenog prvog mjesta u 3. HNL Istok, igrači Međimurja pobijedili su Nedelišće 3:0 i u uzvratnoj utakmici finala Kupa Međimurskog nogometnog saveza.

S dvije pobjede i ukupnim rezultatom 6:0 postali su pobjednici Županijskog kupa i plasirali se u završnicu Hrvatskog nogometnog kupa među 64 momčadi. I finalist Nedelišće stekao je plasman u završnicu Hrvatskog kupa.

Sama utakmica odigrana pred 200 gledatelja u Čakovcu na SRC Mladost tekla je u jednom smjeru. U ovom trenutku prevelika je razlika između momčadi Međimurja koja ima drugoligašku kvalitetu i momčadi Nedelišća koja ima previše sporih igrača.

Stalna dominacija isplatila se već u 12. minuti kada Oštrek dobiva loptu u šesnaestercu gostiju i iz blizine pogađa za 1:0. Na drugi gol nije se dugo čekalo. U 20. minuti odlična okomita lopta na Oštreka koji lijevom nogom gađa suprotni kut vratara Kocijana i postiže svoj drugi gol za 2:0.

U 29. minuti već je 3:0 kada odlični vezni igrač Dejan Slunjski upošljava najboljeg strijelca domaćih Nenada Erića koji rutinirano pogađa za konačnih 3:0. Nakon toga do kraja utakmice gledamo set šansi Međimurja i poneku kontru Nedelišća.

Po završetku utakmice slavlje nogometaša Međimurja za osvojenu dvostruku krunu. Pehar za osvojeni Kup i medalje finalistima podijelio je predsjednik Međimurskog nogometnog saveza Mato Kljajić.